Think Beyond The Label Jobs

Job Information

CBRE Receptionist in Warsaw, Poland

Receptionist

Job ID

168529

Posted

22-May-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Administrative

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Recepcjonista/ Recepcjonistka

Opis stanowiska:

· Dbanie o estetykę sal konferencyjnych oraz przygotowywanie ich na zlecenie pracowników

· Bieżące sprawdzanie i koordynacja kalendarza rezerwacji sal

· Obsługa kuchni w biurze, stałe dbanie o estetykę.

· Dbanie o zaopatrzenie: uzupełnianie zapasów kawy, herbaty, cukru, mleka itp.

· Obsługa sprzętów: zmywarki, ekspresy, mikrofalówki itp.

· Zgłaszanie awarii ekspresów do firmy, która się nimi zajmuję.

· Przyjmowanie gości

· Obsługa skrzynki pocztowej oraz telefonów

· Nadawanie i przyjmowanie paczek/ listów poczty polskiej oraz zagranicznych

· Rozliczanie fv administracyjnych

Wymagania:

· Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

· Komunikatywność, przyjazne nastawienie, umiejętność pracy w zespole.

· Znajomość obsługi komputera, łatwe przyswajanie nowych technologii.

· Doskonała organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów oraz wykonywania kilku zadań jednocześnie (multi-tasking).

· Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

*Oferujemy: *

· Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz CBRE GWS.

· Bycie częścią międzynarodowego projektu, w szybko rozwijającej się firmie.

· Szkolenia dopasowane do stanowiska.

· Benefity dla pracowników (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)