Think Beyond The Label Jobs

Job Information

Bonduelle America Logistic manager in Nyíregyháza-Nyírszőlős, Hungary

Logistic managerApply now »

  • Start apply with LinkedIn

  • Apply Now

    Start

  • Please wait...

Date:May 17, 2024

Location: Nyíregyháza-Nyírszőlős, HU, H - 4432

Company: Bonduelle

A Bonduelle-nél lehetőséget kínálunk tehetségeink számára, hogy jelentőségteljes küldetéseken dolgozzanak, melynek célja a bolygó erőforrásainak megőrzése, valamint egészséges növényi alapú termékeket kínálunk fogyasztók milliói számára szerte a világon. Ma a Bonduelle hazánk egyik jelentős élelmiszer-feldolgozója. Az 1853-as francia alapítású családi vállalkozás immár több mint 30 éve van Magyarországon, és jelenleg 1000 embert foglalkoztat az országban található 3 gyárában (Nagykőrös, Békéscsaba, Nyírszőlős) és a budapesti kereskedelmi irodájában. Konzervgyárunk a nehezebb gazdasági helyzetben is fejlesztéseket, beruházásokat végez a hosszú távú, stabil működés érdekében.

Terület:

  • Nyíregyháza-Nyírszőlős, Logisztika

  • A nyíregyházi gyáregység területén működő teljes logisztikai rendszer irányítása: raktározás, csomagolás, kiszállítás.

Feladatok:

  • Komplex raktározási folyamatok koordinálása (raktárra kerülő anyagok fogadása, tárolása, nyomon követése, kiszállítás szervezés, stb..)

  • Csomagolási feladatok összehangolása a kereskedelmi elvárásokkal.

  • A beosztott munkatársak szakmai felkészítése, oktatása. Közel 65 fő koordinálása.

  • Éves raktározási és belső anyagmozgatási terv elkészítése.

  • A készletgazdálkodási rendszer fenntartása.

  • Éves leltár elkészítésének koordinálása.

  • Az IFS, BRC minőségbiztosítási rendszerhez kapcsolódó teendők elvégzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú, egyetemi (MA) vagy főiskolai (BA) szakirányú végzettség (logisztika, külkereskedelem)

  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban, írásban

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • Önálló munkavégzés, ügyfélközpontú hozzáállás, jó szervezőkészség

  • Windows és Google Suit felhasználói ismeretek (Word, Excel, Drive)

Előny:

  • LEAN működési elvének ismerete

  • Multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, JDE

Amit kínálunk:

  • Cafetéria, bónusz, prémium, egészségbiztosítás

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Barátságos munkakörnyezet a sokszínűséget támogató, befogadó vállalati kultúrával

Jelentkezés: ahr.nyirszolos@bonduelle.comemail címen.

DirectEmployers