Think Beyond The Label Jobs

Nestle Kierownik ds. Kluczowych Klientów (żywienie specjalistyczne) in Katowice, Poland

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować

w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Vitaflo International Ltd Part of the Nestle Group

Miejsce pracy: południowa i wschodnia Polska

Poznaj zakres obowiązków:

  • Realizacja planu sprzedaży ustalonego dla kategorii produktów refundowanych stosowanych w zaburzeniach metabolicznych

  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji lekarzami specjalistami na obszarze południowej i wschodniej Polski (główne ośrodki: m.in.: Katowice, Wrocław, Kraków, Łódź, Białystok)

  • Promowanie produktów przeznaczonych do żywienia specjalistycznego i współpraca ze środowiskiem medycznym oraz pacjentami.

  • Budowanie świadomości marki przez kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia, preferowane: medyczne, żywieniowe

  • Minimum 4 letniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży związanej z rynkiem opieki zdrowotnej

  • Ugruntowane doświadczenie we współpracy z rynkiem szpitalnym oraz wysoko wyspecjalizowanymi lekarzami

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Samodzielności, entuzjazmu oraz motywacji w dążeniu do osiągania wyników

  • Otwartości i umiejętności nawiązywania długofalowych kontaktów

  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych oraz wysokiej mobilności

  • Ważnego prawa jazdy

  • Gotowości do pracy w grupie

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Co oferujemy:

  • Możliwość kontynuacji doświadczenia zawodowego w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie o najwyższych standardach pracy

  • Rozwój osobisty i zawodowy

  • Możliwości realizacji samodzielnych i ambitnych zadań oraz projektów

  • Umowę o pracę wraz z konkurencyjnym pakietem socjalnym

  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy Nestlé, największą firmą zajmującą się produkcją żywność i napojów. Zatrudniamy na całym świecie 308 tys. pracowników, których celem jest poprawa jakości życia i przyczynianie się do zdrowszej przyszłości. Nasze wartości zakorzenione są w szacunku: dla nas samych, dla innych, dla różnorodności i dla naszej przyszłości. Mając ponad 91,4 mld franków szwajcarskich w 2018 roku jesteśmy obecni w 413 fabrykach w ponad 85 krajach. Wierzymy, że najważniejsi w Nestlé są ludzie, dlatego oferujemy Ci dynamiczne środowisko międzynarodowe, w którym każdy jest mile widziany, dające wiele możliwości rozwoju, na różnych stanowiskach i w różnych krajach, oparte na współpracy różnorodnych zespołów i kultur. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas na www.nestle.com.