Think Beyond The Label Jobs

ADP Młodszy Specjalista ds. kadr i płac in Bielsko-Biala, Poland

Do naszego zespołu poszukujemy osób, dla których kadry i płace to nie tylko praca, ale również pasja i plan na przyszłość. W swoich strukturach posiadamy wiele różnych możliwości zdobywania, wykorzystywania i rozwijania posiadanej wiedzy oraz umiejętności z tego zakresu. Nie ważne na jakim etapie swojej kariery zawodowej jesteś — wyślij swoją aplikację, a my postaramy się przedstawić Ci najbardziej odpowiednią ofertę pracy, która w pełni pozwoli wydobyć Twój potencjał.

Zakres obowiązków

  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji kadrowej i/ lub naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych u Klientów ADP (zadania adekwatne do posiadanego poziomu umiejętności),

  • wprowadzanie danych do oprogramowania kadrowo-płacowego ADP,

  • opracowywanie raportów i analiz,

  • efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • choć niewielkie doświadczenia na podobnym stanowisku lub bogata wiedza merytoryczna z zakresu kadr lub płac,

  • swoboda w pracy z komputerem,

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2) i gotowość do jego używania w codziennej pracy będzie dużym atutem (nie jest jednakże wymagana)

  • gotowość do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,

  • terminowość, dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • nowoczesne i komfortowe środowisko pracy,

  • możliwość rozwoju zarówno w ramach specjalizacji, potencjalnego awansu, czy udziału w projektach i inicjatywach,

  • wsparcie doświadczonego zespołu i pakiet szkoleń,

  • atrakcyjne dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS).

Diversity, Equity, Inclusion & Equal Employment Opportunity at ADP: ADP is committed to an inclusive, diverse and equitable workplace, and is further committed to providing equal employment opportunities regardless of any protected characteristic including: race, color, genetic information, creed, national origin, religion, sex, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, lawful alien status, ancestry, age, marital status, protected veteran status or disability. Hiring decisions are based upon ADP’s operating needs, and applicant merit including, but not limited to, qualifications, experience, ability, availability, cooperation, and job performance.

Ethics at ADP: ADP has a long, proud history of conducting business with the highest ethical standards and full compliance with all applicable laws. We also expect our people to uphold our values with the highest level of integrity and behave in a manner that fosters an honest and respectful workplace. Click https://jobs.adp.com/life-at-adp/ to learn more about ADP’s culture and our full set of values.