Think Beyond The Label Jobs

GE Aerospace Inżynier/ Inżynierka_Thermal System Design in Bielsko-Biala, Poland

Job Description Summary

Pozycja w zespole Advanced Technology Operations, zorientowana na dostarczenie wykonalnych technicznie koncepcji oraz rozwiazań w zakresie zarządzania termicznego dla systemów, modułów oraz komponentów silników lotniczych przy pomocy metod analitycznych oraz obliczeniowych

Job Description

Zadania i odpowiedzialności

  • Prowadzenie oraz wykonywanie zadań zwiazanych z zarządzaniem termicznym dla systemów, modulów oraz komponentów lotniczych w zakresie termodynamiki, wymiany ciepła oraz mechaniki płynów.

  • Poszerzanie wiedzy oraz kompetencji z zakresu rozpatwyanych dziedzin technicznych oraz naukowych (termodynamika, wymiana ciepła, mechanika płynów)

  • Dostarczanie informacji oraz danych stanowiących warunki brzegowe oraz wsadowe do innych typów analiz, prezentowanie postępu oraz wyników prac na spotkaniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość zagadnien oraz podstaw teoretycznych z zakresu mechaniki płynów, termodynamiki oraz wymiany ciepła

  • Umiejętność praktycznego zastosowania wiedzy

  • Znajomość oprogramowania ANSYS / ANSYS Workbench / CFx / Fluent

  • Doświadczenie w zakresie analiz termicznych będzie dodatkową zaletą

  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów, umiejętność proaktywnego szukania rozwiązań, wyokie zdolności analityczne oraz komunikacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej nawet w pełnym wymiarze czasu

  • Elastyczne godziny pracy

  • Finansowy bonus roczny

  • Nagrody uznaniowe

  • Nagrody jubileuszowe

  • Premia świąteczna

  • Premia wakacyjna

  • Nagrody pieniężne w ramach pracowniczego systemu sugestii pracowniczych

  • Współfinansowanie karty Multisport dla Pracownika i najbliższej rodziny

  • Prywatna opieka medyczna Lux Med z możliwością rozszerzenia pakietu na najbliższych członków rodziny (pakiet w zależności od poziomu zaszeregowania)

  • Ubezpieczenie grupowe Generali – wariant podstawowy ubezpieczenia na życie oraz NW całkowicie finansowany przez pracodawcę z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

  • Bony mikołajkowe Sodexo dla dzieci pracowników

  • Dofinansowanie kolonii/zimowisk/zielonej szkoły dla dzieci pracowników

  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych do pracy przy monitorze

  • Szeroki program szkoleniowy

  • Dostęp do bezpłatnych lekcji języka angielskiego

  • Możliwość rozwoju zawodowego w światowej klasy globalnym zespole inyżnierów

  • Możliwość rozowju kariery w branży Aerospace

  • Możliwość pracy w najwyższej klasy programach wojskowych

  • Piknik Rodzinny dla Pracowników i ich rodzin

  • Aktywnie działające grupy pracownicze w ramach Inclusion & Diversity: Women’s Network, Volunteers, HealthAhead, Disability Advocacy Network.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No