Think Beyond The Label Jobs

Job Information

WestRock Company Konstruktor in Bialystok, Poland

WestRock (NYSE :WRK) is a global leader in sustainable paper and packaging solutions. We are materials scientists, packaging designers, mechanical engineers and manufacturing experts with a shared purpose: Innovate Boldly. Package Sustainably. Guided by our values of integrity, respect, accountability and excellence, we use leading science and technology to more fiber-based packaging forward.

WestRock Bialystok - oddział w Zaściankach - zatrudni osobę na stanowisko Konstruktora.

Obowiązki:

Opracowywanie konstrukcji, koncepcji użytkowych i technicznych opakowań (folding, rigid box, shaped box) poprzez:

  • wykonywanie projektów konstrukcji z zachowaniem odpowiednich parametrów technicznych obowiązujących przy wykorzystywaniu technologii i maszyn dostępnych w firmie

  • weryfikację wejściowych plików klienta pod względem poprawności technicznej i zgodności z możliwościami produkcyjnymi zakładu oraz dostosowywanie powierzonych konstrukcji do możliwości produkcyjnych firmy terminowe przekazywanie do osób odpowiedzialnych wyrysów wykrojników niezbędnych do wyceny i ofertowania

  • wykonywanie odpowiednich jakościowo modeli i/lub dokumentacji technicznej w formie umożliwiającej klientowi zrozumienie i ocenę konstrukcji oraz jej założeń użytkowych

  • doradztwo i bezpośrednie konsultacje z klientami firmy lub innymi działami w zakresie projektowania konstukcji, wyboru materiałów i rozwiązań technicznych/użytkowych na poziomie projektu

  • wykonywanie i autoryzowanie makiet kontrolnych na podłożach produkcyjnych oraz modeli wzorcowych przekazywanych klientowi do ostatecznej akceptacji

  • wykonywanie i przekazywanie osobom odpowiedzialnym pełnej, prawidłowo sporządzonej dokumentacji technicznej konstrukcji zgodnie z aktualnymi procedurami

Nadzór nad wdrożeniem konstrukcji poprzez:

  • ścisłą współpracę z pracownikami innych działów na poziomie dostosowania grafiki do konstrukcji w postaci plików produkcyjnych

  • akceptację kluczowych dla wdrożenia konstrukcji procesów produkcyjnych

  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań, technologii, materiałów podnoszących jakość, efektywność kosztową i konkurencyjność produktów firmy w zakresie projektowania konstrukcji, produkcji wykrojników, oprzyrządowania i maszyn do produkcji opakowań poprzez:

  • poszerzanie wiedzy z zakresu projektowania konstrukcji opakowań, maszyn do ich produkcji i materiałoznawstwa

  • współtworzenie standardów procesowych i proponowanie celów jakościowych w oparciu o pozyskaną wiedzę

  • dostarczanie nowych rozwiązań procesowych, materiałowych i maszynowych

  • przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur w zakresie ZSZ i BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: projektowanie przemysłowe, architektura, mechatronika, budowa maszyn

  • Obsługa programów CAD (ArtiosCad) - poziom zaawansowany

  • Solid Works - poziom podstawowy

  • Język angielski - poziom komunikatywny, umożliwiający swobodny kontakt z klientem i dostawcami

  • Kreatywność

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Komunikatywność

  • Dokładność

  • wiedza z zakresu materiałoznawstwa (podłoża do druku)

  • wiedza z zakresu możliwości technicznych składarko-sklejarki

  • wiedza z zakresu możliwości technicznych wykrojników

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę na zastępstwo

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Plan emerytalny PPE

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowanie do kursów językowych

  • Dodatki z ZFŚS

WestRock is a global leader in providing packaging solutions to the food, cosmetics, and pharmaceutical industries. With over 300 production facilities and more than 50,000 employees worldwide, we are committed to delivering quality products and services to our customers. In 2023, WestRock was ranked first in the Packaging and Containers category by Fortune Magazine on its 69th annual Fortune 500 list.

WestRock (NYSE:WRK) partners with our customers to provide differentiated paper and packaging solutions that help them win in the marketplace. WestRock's team members support customers around the world from locations spanning North America, South America, Europe, Asia and Australia. Learn more at www.westrock.com.

WestRock is an Equal Opportunity Employer. We strive to create and maintain a diverse workforce where everyone feels valued, respected, and included. WestRock does not discriminate on the basis of race, color, religion, national origin, sex, age, disability, veteran status, sexual orientation, gender identity, or any other basis protected by federal, state or local law.